wodzirej na wesele imprezy firmowe wodzirej Łukasz Zając wesele warszawa wesele z wodzirejem

Jak pracuje wodzirej

Jak wygląda praca wodzireja? Co on nam faktycznie takiego zapewni? Kto to taki? Dlaczego co raz więcej ludzi decyduje się zatrudnić wodzireja?

 

prowadzenie przyjęcia"Trzymac klasę"

Pierwsza i najważniejsza zasada to - trzymać klasę - wesele czy każda inna impreza musi być poprowadzona z klasą i smakiem, dlatego nie ma tu mowy o kiczowatych i żenujących zabawach, które często prowadzą zespoły czy dje weselni. Co ważne wodzirej podczas pracy nie pije alkoholu dlatego możecie być pewni, że ktoś do samego końca imprezy będzie nad tym wszystkim czuwał.

 

 

 

goście tańczą z wodzirejem"Najważniejsi są goście"

Tak tak.. nie wodzirej, tylko goście.. i to wodzirej musi im o tym przypominać, trzeba dać ludziom odczuć, że są kimś, że po prostu są „fajni” - to dlatego uwielbiam witać gości już w progu, zwykły ludzki gest – zwrócić na kogoś uwagę.. to dla nich bardzo ważne.. ludzie lubią kiedy się nimi zajmujemy, troszczymy o nich..

 

 

 

kreatywne zabawy

"Nikogo nie ośmieszać"

Czasem przykro nam jest patrzeć jak grupa ludzi śmieje się z innych.. jeśli ja zacznę kogoś ośmieszać efekt będzie taki, że nikt mnie nie będzie szanował, nikt mi nie zaufa.. a to podstawa mojej pracy.. taka jest prawda.. żeby cokolwiek poprowadzić na przyjęciu z odpowiednim skutkiem i efektem ludzie muszą mi zaufać, dlatego muszę się do nich zwracać z szacunkiem nikogo nie ośmieszając

 

 

 

niesamowite wesele"Stworzyć odpowiedni nastrój"

Uwielbiam kiedy goście wchodzą na salę i robią takie wielkie „wow”.. efektowne światła, dymy, bańki, lasery – to wszystko ma nam pomóc wczuć się w ten imprezowy nastrój

 

 

 

 

taniec integracyjny"Czuć parkiet"

Trzeba bacznie obserwować gości, przyglądać się im, by wyczuć moment kiedy ludzie nabiorą ochoty do tańca. Tak naprawdę my tylko pomagamy rozruszać towarzystwo. Jeśli goście się świetnie bawią, nie przeszkadzamy im. Prawda jest taka, że to w ludziach tkwi ogień zabawy, a my tylko ten ogień musimy wyzwolić. Chodzi o to jak mawiają wodzireje - "by tylko rozpalić ten ogień, a potem umiejętnie podsycać go".